מדיניות פרטיות

לבדיקת זכאות מיידית

מדיניות הפרטיות של האתר

מידע אישי

השימוש באתר אינו מחייב מסירת מידע אישי. עם זאת, אם תרצו לקבל מידע נוסף מבעלי מקצוע באתר, ממפרסמים או מאיתנו, תתבקשו למסור פרטים כמו שם, כתובת דוא"ל ומספר טלפון.

איסוף ושימוש במידע

המידע שתמסרו, יחד עם מידע שאינו אישי שנאסף אודות השימוש שלכם באתר, יישמר במאגר המידע שלנו. אם אינכם מעוניינים בכך, אנא הימנעו ממסירת פרטים אישיים או משימוש באתר. באפשרותכם לבקש בכל עת למחוק את פרטיכם מהמאגר.

תקשורת ודיוור

עם מסירת פרטיכם, אתם מסכימים לקבל מאיתנו דיוור הכולל מידע על מוצרים, שירותים, מבצעים ופעילויות שלנו ושל שותפינו העסקיים. תוכלו לבחור להסיר עצמכם מרשימת התפוצה בכל עת.

מידע נוסף

האתר שומר לעצמו את הזכות להשתמש במידע שנאסף לצורך בקרה, שיפור, הפקת מסקנות וניתוח סטטיסטי. אנו עשויים להשתמש ב"עוגיות" (Cookies) כדי לשפר את חוויית השימוש באתר, לאסוף נתונים סטטיסטיים, להתאים את האתר להעדפותיכם ולשמור על אבטחת המידע. באפשרותכם לשנות את הגדרות הדפדפן שלכם או להימנע משימוש באתר אם אינכם מעוניינים בכך.

אבטחת מידע

אנו נוקטים באמצעים כדי לשמור על סודיות המידע ופרטיות המשתמשים. עם זאת, איננו יכולים להבטיח הגנה מוחלטת מפני פעולות זדוניות. אם אינכם מעוניינים שמידע אודותיכם יישמר, אנא הימנעו משימוש באתר.

כתב ויתור

מידע כללי

המידע המופיע באתר, לרבות עצות, המלצות, טיפים והסברים, מוצע כשירות בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. השימוש במידע זה הינו באחריותך הבלעדית. אנו ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך לפני קבלת החלטות משמעותיות.

אחריות מוגבלת

האתר ו/או מי מטעמו אינם נושאים באחריות לכל נזק ישיר או עקיף שייגרם כתוצאה מהשימוש במידע המופיע באתר, לרבות חומר שיווקי, מקצועי, קישורים חיצוניים או כל תוכן אחר.

תוכן צד ג'

תוכן המוצג באתר מטעם בעלי מקצוע או מפרסמים מתפרסם על סמך הצהרתם כי הוא מקורי ואינו מפר זכויות יוצרים. אם הנך סבור כי תוכן באתר מפר את זכויותיך, אנא פנה אלינו בצירוף פירוט הפגיעה. אנו נבדוק את פנייתך בהקדם האפשרי ונפעל בהתאם לשיקול דעתנו ו/או על פי דין.

זמינות ושירותים

האתר אינו מתחייב להתאמה מושלמת של השירותים או התכנים למחשבך האישי, ואינו אחראי לנזקים, תקלות או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים. כמו כן, האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של התכנים המופיעים בו ורשאי להשבית את האתר, כולו או חלקו, לצורך תחזוקה, עדכון או שדרוג, ללא כל אחריות לנזקים שעלולים להיגרם מכך.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

בנק איגוד הלוואות

בנק איגוד הלוואות

בנק איגוד מציע הלוואות אטרקטיביות ללקוחותיו, החל מהלוואות לרכישת רכב ועד הלוואות למימון לימודים. הלוואות אלו מאפשרות ללקוחות לממש את חלומותיהם ולעמוד ביעדיהם הפיננסיים. עם

קרא עוד »
הלוואה בערבות מדינה לשכירים

הלוואה בערבות מדינה לשכירים

הלוואה בערבות מדינה לשכירים: קרש קפיצה פיננסי לעבר עתיד מבטיח הלוואה בערבות מדינה לשכירים מהווה פתרון מימון אטרקטיבי במיוחד עבור שכירים המעוניינים להגשים חלומות, להתמודד

קרא עוד »
הלוואות לסגירת חובות

הלוואות לסגירת חובות

הלוואות לסגירת חובות: קרש הצלה כלכלי או מלכודת דבש? עבור רבים, הלוואות לסגירת חובות הן בגדר גלגל הצלה כלכלי, המאפשר סוף סוף לראות את האור

קרא עוד »
הלוואות לעסק חדש

הלוואות לעסק חדש

הזדמנות פז או מלכודת דבש? הלוואות לעסק חדש – כל מה שצריך לדעת הקמת עסק חדש דומה ליציאה להרפתקה מסעירה אל עבר הלא נודע. לצד

קרא עוד »
הלוואות לפושטי רגל

הלוואות לפושטי רגל

הלוואות לפושטי רגל: האם יש אור בקצה המנהרה הפיננסית? פשיטת רגל אינה גזר דין מוות לחייכם הפיננסיים, ובניגוד לדעה הרווחת, קיימות אפשרויות מימון גם למי

קרא עוד »
זמינים 24/7